Pasi Dostawa dostępna w Opolu

Burgery Pasibusa będzie można zamawiać wprost do domu już od 16 stycznia.

Pasi Dostawa, czyli usługa własnej dostawy Pasibusa, została uruchomiona pod koniec kwietnia 2020 r. we Wrocławiu, a na początku maja ub.r. w Katowicach. W listopadzie usługa była dostępna już w 11 restauracjach sieci. Oferowana jest w wydzielonych strefach we Wrocławiu (lokale działające w centrach: Arkady, Ruska, Magnolia, Pasaż, Aleja Bielany), Poznaniu, Łodzi, Warszawie (Galeria Młociny), Bydgoszczy oraz Szczecinie, a od soboty, 16 stycznia br. także w Opolu.

Klienci, którzy chcą otrzymać zamówienie wprost do domu, mają do wyboru wszystkie pozycje ze standardowego menu danego lokalu. Burgery dostarczane są do klientów samochodami, a we Wrocławiu sieć testuje także rowery elektryczne. 

Wraz z uruchomieniem Pasi Dostawy opolski lokal Pasibusa zacznie ponownie działać po tymczasowym zamknięciu związanym z wprowadzonymi ograniczeniami w funkcjonowaniu restauracji w Polsce i oferować burgery tylko na wynos lub w dostawie. Na start Pasi Dostawy lokal przygotował specjalną promocję dla Opolan - 20% rabatu na całe zamówienie w dostawie od 16 do 19 stycznia br.

Koszt usługi zależny jest od lokalizacji, a także odległości od restauracji, która realizuje zamówienie. W pozostałych działających lokalach Pasibusa w całej Polsce dostawa możliwa jest dzięki współpracy z zewnętrznymi partnerami. We wszystkich otwartych restauracjach sieci możliwy jest także odbiór osobisty.

Zamówienia w ramach Pasi Dostawy można składać na stronie www.pasidostawa.pl. 

Joanna Hamdan 11969 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.