Radosław Knap żegna się z Polską Radą Centrów Handlowych

Po 12 latach Radosław Knap odszedł ze stanowisko dyrektora generalnego Polskiej Rady Centrów Handlowych. - Dziękuję całej społeczności branży miejsc handlu i usług - napisał Radosław Knap.

12 stycznia powołano na stanowisko dyrektora zarządzającego Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) Krzysztofa Poznańskiego, menadżera z blisko 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami, operacjami i sprzedażą.

Zajął on miejsce Radosława Knapa, dyrektora generalnego PRCH, który z Radą związany był od 12 latach. Na LinkedInie Radosław Knap podziękował współpracownikom. - Dziękuję całej społeczności branży miejsc handlu i usług. Wszystkim współpracownikom, partnerom biznesowym i instytucjonalnym, przedstawicielom mediów i organów administracji publicznej oraz członkom stowarzyszenia, z którymi miałem okazję współpracować przez ostatnie 12 lat. Dla mnie to zawsze był zaszczyt reprezentować tak ważny sektor gospodarki. Życzę wszystkim aby kryzys spowodowany Covid-19 szybko się skończył i konsumenci mogli znowu w pełni korzystać z oferty sektora - napisał Radosław Knap.

Polska Rada Centrów Handlowych to największa w Polsce organizacja działająca na rzecz branży centrów handlowych, reprezentująca członków w środowisku biznesowym, politycznym i społecznym. Rada zrzesza ponad 200 firm działających w sektorze miejsc handlu i usług, w tym wszystkich największych właścicieli i zarządców centrów handlowych.

 

Ilona Mrozowska 3971 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.