Firma Zbyszko ruszyła z produkcją w nowym zakładzie

Obiekt zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Przemysłowej w Pile przy ul. Energetycznej 3.

Firma Zbyszko Company rozpoczęła produkcję napojów w nowym Zakładzie Produkcyjnym na terenie Specjalnej Strefy Przemysłowej w Pile przy ul. Energetycznej 3. Na działce o powierzchni 3,6 ha powstała hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 16 000 mkw.

Fabryka została wyposażona w nowoczesne linie technologiczne do rozlewu wód mineralnych, źródlanych oraz napojów gazowanych i niegazowanych, a także magazyn wysokiego składowania o pojemności 14 000 europalet.

Aktualnie zakład jest w stanie produkować 50 000 butelek 1,5 l na godzinę z możliwością rozbudowy mocy produkcyjnych do 100 000 butelek na godzinę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, w Pile wytwarzane są napoje gazowane z 20% zawartością soku.

Joanna Hamdan 11972 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.