"Milka. Sercem z Naszymi"

Pod takim hasłem ruszyła trzecia odsłona kampanii marki, która jest oficjalnym sponsorem Polskiej Kadry Narodowej w Skokach Narciarskich.

Milka po raz kolejny zachęca wszystkich fanów sportów zimowych do kibicowania zawodnikom. Chociaż podczas tegorocznego sezonu, miłośnicy skoków narciarskich nie spotkają się pod skocznią, marka gorąco zagrzewa ich do tego, aby bez względu na okoliczności byli Sercem z Naszymi. W ramach trwającej długofalowej kampanii, która zakłada współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i sponsoring Kadry Narodowej, Milka startuje również z wyjątkową akcją, dedykowaną konsumentom z całej Polski.

Z myślą o tych, którzy zacięcie kibicują polskim skoczkom narciarskim i pokładają w nich ogromne nadzieje, marka Milka zachęca do składania podpisów na wirtualnych nartach. Przy pomocy specjalnego kreatora, fani skoków mają szansę, aby przesłać życzenia lub pozdrowienia sportowcom, a przy okazji wygrać nagrody pieniężne. Jednocześnie podpisy zwycięzców loterii, znajdą się na ogromnym pomniku nart, które już w marcu staną w Zakopanem.

Życzenia dla sportowców można przesyłać w ramach ogólnopolskiej loterii, w której do wygrania jest nawet 100 000 zł. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić dowolny produkt Milka (z wyjątkiem lodów, serków, jogurtów i mlecznej kanapki Milka), zachować paragon, a następnie zgłosić paragon na stronie www.loteriamilka.pl, na której znajduje się również regulamin aktywacji. Loteria trwa od 15 stycznia do 27 lutego.

Podczas tegorocznego sezonu skoków narciarskich, aktywacja "Milka. Cała Polska Sercem z Naszymi" zostanie wsparta kampanią telewizyjną oraz digitalową. Milka zaplanowała również akcje konsumenckie w ogólnopolskich sieciach sklepów. Dodatkowo, w okresie trwania aktywacji zostaną otwarte strefy kibica, które staną w Stroniu Śląskim oraz w Istebnej.

Za przygotowanie strategii komunikacji, operacyjne zarządzanie kampanią i adaptacją wszystkich form kreacji ATL oraz BTL odpowiedzialna jest agencja Ogilvy. Stworzenie kreacji powierzono zaś Carla Zuri. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Truskavka oraz Riodepost. Działania eventowe oraz wsparcie operacyjne kampanii gwarantuje Event Factory, a obsługę loterii powierzono Advalue. Za strategię oraz zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Mindshare. Działania PR prowadzi agencja Big Picture.

Joanna Hamdan 13205 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.