SM Mlekpol. Sery

Ze znakiem "Jakość Tradycja".

Sery dojrzewające to jedna z najpopularniejszych przekąsek na polskim stole. Dzięki bogatej ofercie SM Mlekpol konsumenci mogą wybierać w smakach i rodzajach serów, które dostępne są w wielu dogodnych gramaturach.

Cenią je za ich charakterystyczny smak i niezawodną wysoką jakość, wynikającą ze stosowanych nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz wieloletniego doświadczenia serowarskiego.

Sery cieszące się największą popularnością, takie jak Gouda, Salami, Królewski z Kolna oraz Złoty Mazur produkcji Mlekpolu zostały docenione znakiem "Jakość Tradycja", który przyznawany jest produktom żywnościowym bardzo wysokiej jakości z uwzględnieniem ich tradycyjnego charakteru.

Joanna Hamdan 11810 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.