Szymon Piduch rozstaje się z Dino

Złożył on właśnie rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Dino Polska ze względów osobistych, ze skutkiem na moment jej złożenia o czym poinformowała spółka w komunikacie.

Przypomnijmy. Zarząd Dino poinformował, że 8 maja 2020 r. Szymon Piduch, w porozumieniu z zarządem i radną nadzorczą spółki, złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Dino oraz rezygnację z członkostwa w zarządzie w ogóle ze skutkiem na dzień otwarcia obrad najbliższego zwyczajnego walnego zgromadzenia, które odbyło się 2 lipca 2020 roku. 

Jednocześnie Tomasz Biernacki, przewodniczący rady nadzorczej i główny akcjonariusz Dino Polska poinformował o złożonej Szymonowi Piduchowi propozycji objęcia roli członka rady nadzorczej Dino, którą ten przyjął.

Szymon Piduch z Dino Polska jest związany od 2002 r. Od 2010 r. pełnił funkcję prezesa zarządu.

jh/PAP Biznes

Joanna Hamdan 11823 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.