W Żabce ferie z happy hours

W największej sieci convenience trwa akcja promocyjna "Ferie pełne niespodzianek". W jej ramach od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 12 do 20 klienci mogą korzystać z happy hours na wybrane produkty.

Wśród produktów objętych akcją znajdują się m.in. ciepłe przekąski z oferty Żabka Café: hot dogi i cieszące się coraz większą popularnością burgery, a także napoje, słodycze, chipsy i inne słone przekąski. W każdym dwugodzinnym oknie w promocji dostępne są wybrane dwa produkty. Akcja potrwa do 17 stycznia włącznie.

Harmonogram akcji promocyjnej znaleźć można na stronie internetowej sieci: https://www.zabka.pl/ferie-pelne-niespodzianek oraz w aplikacji żappka. Aplikacja mobilna sieci Żabka dostępna jest bezpłatnie w sklepach Google Play oraz App Store.

Żabka jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6900 placówek prowadzonych ponad 5000 franczyzobiorców.

Katarzyna Pierzchała 4043 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.