Moya kontynuuje rozwój

Sieć obecnie liczy 304 stacje.

Nowo otwarta stacja Moya Maszewo Duże jest punktem koncentrującym się na obsłudze ruchu lokalnego oraz tranzytowego. Zlokalizowana jest przy drodze relacji Maszewo Duże-Stara Biała, w pobliżu wjazdu na obwodnicę Płocka.

Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę bezołowiową 95, 98, olej napędowy w wersji standardowej oraz wzbogaconej: ON Moya Power, a także LPG oraz płyn AdBlue.

Ponadto, kierowcy mogą skorzystać kompresora, odkurzacza, a już wkrótce także z myjni bezdotykowej.

Na stacji funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe Moya z rozszerzonym menu. Oprócz hot-dogów, zapiekanek,  kawy i herbaty, oferuje m.in. zestawy amerykańskie (stripsy z kurczaka z frytkami), pizzę w kilku wariantach smakowych oraz kanapki. Ponadto w sklepie klienci mogą zrobić zakupy na drogę oraz do domu.

Stacja jest dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w dwa stanowiska z szybkim wlewem oleju napędowego, parking na 15 ciągników siodłowych, a także prysznic i strefę odpoczynku, dostępną w budynku i na zewnątrz stacji.

Joanna Hamdan 11783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.