Żabka nowym najemcą Atrium Kasztanowa

Nowy sklep sieci zostanie otwarty 10 stycznia w pilskim centrum handlowym.

Nowo otwarta Żabka proponuje szeroki asortyment znanych i lubianych produktów oraz bogatą gamę szybkich  przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu, a także świeżo parzoną kawę na wynos.

Oprócz zakupów kupujący będą mieli możliwość skorzystania z pakietu usług, takich jak: opłacenie rachunków, wysłanie kuponu lotto, zakup doładowań telefonów komórkowych, wypłata gotówki, czy nadanie bądź odbiór przesyłki kurierskiej.

Dla klientów odwiedzających sklep w dniu otwarcia (10 stycznia) Żabka przygotowała specjalne oferty promocyjne – czeka na nich darmowa degustacja przekąsek na raz tzw. „Hapsów” oraz kawa za 1 zł z aplikacją mobilną żappka.

Żabka mieści się na parterze, tuż przy wejściu bocznym do Atrium Kasztanowa. Lokal posiada dwa odrębne wejścia – bezpośrednio przez centrum handlowe oraz z zewnątrz obiektu. Sklep otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 6:00-23:00.

Atrium Kasztanowa w Pile to centrum o powierzchni handlowej ponad 12 tys. mkw. Na terenie centrum znajduje się 60 sklepów i lokali reprezentujących różne branże – m.in. kosmetyczną, gastronomiczną, jubilerską, modową, multimedia, a także wiele punktów usługowych i dodatkowych udogodnień. Wśród głównych najemców centrum znajdują się elektromarket Media Expert oraz marki, takie jak: H&M, CCC, Rossmann, Pepco, Sephora, 50 Style, Monnari, Big Star, Wojas, Apart, Esotiq, Pawo, Vistula, Femestage, Diverse, KFC i Pizza Hut. Do dyspozycji klientów Atrium Kasztanowa jest 355 miejsc parkingowych.

Joanna Hamdan 11801 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.