Zenek zaśpiewa dla pracowników Biedronki

Największa w Polsce sieć handlowa postanowiła zorganizować dla swoich pracowników największą imprezę online.

W niedzielę 10 stycznia 2021 r. ok. 70 tysięcy pracowników sieci Biedronka spotka się wirtualnie, by świętować Nowy Rok – poinformowało biuro prasowe Biedronki. Zapowiedziano występy "największych gwiazd polskiej sceny muzycznej", m.in. Beaty Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenona Martyniuka i zespołu Akcent. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz, a repertuar muzyczny wzbogacony zostanie skeczami przez kabaret Ani Mru-Mru.

Biedronka zatrudnia ok. 70 tysięcy pracowników, co czyni sieć największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Aby odwdzięczyć się za pracę w mijającym, trudnym roku, sieć Biedronka organizuje pierwszą imprezę noworoczną dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Aby umożliwić transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób, sieć Biedronka stworzyła specjalną, zaprojektowaną na potrzeby sieci platformę – czytamy w komunikacie.
 
– Poczucie jedności jest obecnie ważne, jak być może nigdy wcześniej. Biedronka to nie tylko sieć handlowa, ale przede wszystkim społeczność licząca ok. 70 tysięcy pracowników w całej Polsce. Cieszę się, że dzięki nowym technologiom możemy zrealizować prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Polsce. To pokazuje, że Biedronka odważnie sięga po nowe rozwiązania, które pozwalają nam nawet w tych wymagających czasach budować wspólnotę i jednocześnie podziękować naszym pracownikom za ich pracę w minionym roku – powiedział Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka.
 
Podczas spotkania, pracownicy sieci będą mogli posłuchać ulubionych artystów oraz obejrzeć trzy skecze, przygotowane przez kabaret Ani Mru-Mru. Dwa z nich będą miały swoją premierę właśnie podczas wydarzenia i zostały przygotowane przez grupę specjalnie na tę okazję. Zgodnie z hasłem „Łączy nas Biedronka” na imprezie wystąpią artyści odpowiadający różnym gustom muzycznym, czyli Beata Kozidrak i Bajm i Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Na wirtualnej „scenie” zaśpiewają także sami pracownicy sieci – producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba przygotował bowiem wyjątkowy teledysk z udziałem pracowników Biedronki i Beaty Kozidrak. Wykonali oni wspólne jedną z najpopularniejszych piosenek Bajmu „Biała Armia”.

– Z przyjemnością poprowadzę noworoczną imprezę dla zespołu Biedronki. Również dla mnie jest to ciekawe doświadczenie, które niesie ze sobą nowe wyzwania, ze względu na formułę online i skalę - spodziewamy się ok. 70 tys. uczestników wraz z najbliższymi. Wierzę jednak, że technologia pozwoli nam być blisko siebie, tyle że w inny sposób – zadeklarował Krzysztof Ibisz, prowadzący wydarzenie.

Pomiędzy występami artystów, pracownicy sieci będą mogli przesłać transmitowane na żywo życzenia i zdjęcia, a także wziąć udział w konkursach SMSowych. Podczas spotkania życzenia zatrudnionym złożą także dyrektorzy makroregionów, a uczestnicy będą mogli obejrzeć wywiad z Łukaszem Grassem, autorem książki „Łączy nas Biedronka”, opowiadającej o historii rozwoju sieci.
 
To nie jedyny sposób Biedronki, by podziękować pracownikom za ich pracę w minionym roku. Sieć doceniła pracę i zaangażowanie pracowników oraz firm partnerskich, przyznając im specjalne rabaty do 1000 zł na zakupy w sieci, a wcześniej liczne nagrody, w tym nagrodę roczną im. Elisio Alexandre Soaresa dos Santosa w wysokości 2300 zł brutto, najwyższą w historii firmy. Wcześniej, w marcu 2020 r., na samym początku pandemii, sieć Biedronka dwukrotnie przyznała zatrudnionym w sklepach i centrach dystrybucyjnych dodatkowe nagrody za dwa marcowe tygodnie, których łączna wartość wyniosła 550 zł brutto dla każdego pracującego w obu tych tygodniach.
 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.