Danone. Fantasia Shine

Nowości z błyszczącymi dodatkami już na półkach.

Aby jeszcze bardziej podkreślić karnawałowy blask, w ramach nowości produktowych marka Fantasia proponuje dwa warianty jogurtów z dodatkami w formie owocowych galaretek pokrytych błyszczącą czekoladą.
 
To dwa smaki - jogurt Fantasia z galaretkami wiśniowymi pokrytymi mleczną czekoladą oraz jogurt Fantasia z galaretkami pomarańczowymi pokrytymi białą czekoladą. Oba warianty oblane są błyszcząca polewą, w intensywnych kolorach wiśni oraz pomarańczy.
 
Ponadto marka Fantasia nawiązała współpracę z polską marką kosmetyczną Dessi, która prowadzona jest przez dwie twórcze kobiety – matkę oraz córkę. W jej wyniku powstały zestawy kosmetyków, z których każdy składa się z pełnych blasku: pigmentu i błyszczyka zainspirowanych nowymi produktami marki Fantasia.
Joanna Hamdan 11802 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.