Ferie z Yope

Aktywności online dla dużych i małych.

Ferie z Yope trwają cały styczeń i wypełnione są aktywnościami, dostępnymi online. Oto kalendarz wydarzeń, w których można uczestniczyć.

6 stycznia – medytacja z Vijaya Kumarem - hinduskim nauczycielem.

8 stycznia – eksperymenty z dziećmi – Ewelina z Mammy lab (https://www.instagram.com/mammy_lab/) jest z wykształcenia chemiczką i na swoim blogu popularyzuje naukę w przystępny dla dzieciaków sposób. W trakcie zajęć pokaże jak w prosty i kreatywny sposób bawić się tym, co już mamy pod ręką.

11 stycznia – odzyskaj przestrzeń z Architekt Porządku, która stworzyła specjalną domową grę Wszystko w porządku – dzięki niej z łatwością opanujecie chaos i wciągniecie do sprzątania dzieci! (www.architektporzadku.pl).

15 stycznia - warsztaty tie ddye z AgaBrwi (www.agabrwi.pl) - projektantka tkanin pokaże, jak barwić koszulki metodą tie dye i ozdobić je przy pomocy szablonów.

22 stycznia - Gaga Dance (www.gagapeople.com) – czyli metoda na wyrażenie siebie poprzez ruch. Poprowadzi przez nie tancerka, nauczycielka Gaga dance, Gosia Mielech (www.gosiamielech.com).

29 stycznia - prosta kuchnia - czyli triki na proste przygotowanie pysznych sezonowych dań.

Wszystkie warsztaty będą pojawiać się na IGTV @YOPE_soap.

Autorem ilustracji jest Paweł Przybył  (@pan_siedemzero) - główny projektant Yope.

Yope to marka kosmetyków i środków czystości. Receptury produktów tworzone są przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia kosmetologów i dermatologów. Dzięki nim udało się stworzyć produkty, które mają krótką listę składników. Znajduje się na niej tylko to, co niezbędne, by produkty Yope były dobre i delikatne czyli m.in. dobroczynne masła i oleje roślinne, gliceryna i alantoina, delikatne naturalne substancje myjące oraz wyjątkowo cenne naturalne ekstrakty. Część składników posiada certyfikat Ecocert.

Joanna Hamdan 13205 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.