Biedronka znowu rozdaje produkty marki Dada

Sieć rusza z nową edycją akcji "Paczka powitalna Dada".

Aby otrzymać od Biedronki bezpłatnie i prosto do domu paczkę produktów marki Dada, wystarczy zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosić dziecko do akcji.

W skład paczki powitalnej wchodzą: pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2), nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive oraz papierowe patyczki dla niemowląt Dada.

Dla członków Dada Club przewidziane są również kolejne niespodzianki i dodatkowe zniżki. Również w tym roku paczki dostarcza Poczta Polska.

Akcja "Paczka powitalna Dada" została wprowadzona przez Biedronkę na początku lutego 2020 roku. Od początku trwania akcji sieć przekazała paczki rodzicom ponad 60 tys. dzieci na terenie całej Polski.

Joanna Hamdan 11783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.