Ruszył trzeci sklep Easy Auchan

Pilotażowy projekt sieci realizowany wraz ze stacjami paliw bp nabiera tempa.

Pierwszy sklep pod szyldem Easy Auchan działa od 19 listopada na stacji bp Reduta w Warszawie. Czynny jest 7 dni w tygodniu, także w niedziele.

W grudniu kolejne placówki zostały uruchomione na stacji bp w Radości przy ul. Patriotów 317 i niedawno również na stacji sieci w Wesołej przy ul. Trakt Brzeski 50. 

Easy Auchan to nowy format sklepów dla sieci Auchan w Polsce. Jak przekonuje sieć, oferuje on praktyczne, szybkie i wygodne zakupy w ramach konceptu convenience.

Dzięki sklepom Easy Auchan i Wild Bean Cafe klienci będą mogli zrobić bieżące zakupy, zaopatrzyć się w przekąski na drogę lub w produkty gotowe do zjedzenia na miejscu, na terenie stacji. W ramach oferty dostępnych będzie ponad 1900 produktów, w tym artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Oferta produktowa zawierać będzie ponad 320 produktów marek własnych Auchan oraz gamę produktów Pewni Dobrego.

Na swojej stronie sieć zapowiada, że więcej sklepów pod szyldem Easy Auchan pojawi się już wkrótce.

Więcej o projekcie Auchan i bp TUTAJ.

Joanna Hamdan 11948 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.