Lidl ruszył z wyprzedażami

W ofercie sieci można znaleźć artykuły nawet do 80% taniej.

Pierwsze przeceny w stacjonarnych sklepach Lidla rozpoczęły się we wtorek, 29 grudnia. W promocyjnej ofercie znajdziemy m.in. szczoteczkę elektryczną do zębów (19,99 zł) oraz szczotkę elektryczną do prostowania włosów (22 zł). Na półkach sklepów znajdą się również m.in. odkurzacz wielofunkcyjny 3 w 1, 560 W (399 zł) czy szczotka parowa (29 zł). Nie zabraknie także produktów przydatnych w utrzymaniu porządku w domu, takich jak pufy do przechowywania i siedzenia (59 zł) oraz elementów dekoracyjnych takich jak fotel welurowy (179 zł).

Kolejna część wyprzedaży w sklepach stacjonarnych Lidla rusza w środę, 30 grudnia. W tym czasie możemy spodziewać się obniżonych cen wielu sprzętów i akcesoriów kuchennych, przydatnych do przyrządzania posiłków, m.in. elektrycznej tarki do warzyw (69 zł), robota planetarnego (149 zł) czy tostera (29 zł). W niższej cenie pojawi się również minirobot kuchenny dla dzieci (129 zł). Nie zabraknie również przecenionych artykułów uzupełniających domowy warsztat, takich jak wyrzynarka w zestawie m.in. z 4 wysokiej jakości brzeszczotami Swiss-Made. W promocji znajdzie się także odzież dla każdego, m.in. kurtki męskie (29 zł) oraz wielofunkcyjne kurtki damskie (49 zł).

Promocje nie ominą również sklepu internetowego Lidla. Wyprzedaż na www.lidl-sklep.pl, potrwa do niedzieli, 3 stycznia. W ofercie znajdą się artykuły odzieżowe i przemysłowe nawet do 80% taniej.

Joanna Hamdan 11948 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.