Empik rusza z wyprzedażami

Z rabatów sięgających -70% można skorzystać zarówno na Empik.com, jak i w salonach stacjonarnych, które pozostają otwarte w całej Polsce, także w galeriach handlowych.

Na szereg okazji cenowych mogą liczyć czytelnicy. W ramach wyprzedaży książki są dostępne z rabatem do 50%. Ofertą została objęta "Kwestia ceny" Zygmunta Miłoszewskiego, reportaże "Wroną po Stanach" Marcina Wrony czy "Psychopaci" Stephena Steagera oraz poradniki, takie jak książka "Jak czytać ludzi radzi agent FBI" Robina Dreeke’a i Camerona Stautha.
 
Rabatami sięgającymi -60% objęte zostały także płyty. Promocją objęte zostały zarówno kultowe albumy, np. "Kill ‘Em All" zespołu Metallica, jak i krążki, które w 2020 roku okupowały listy najchętniej kupowanych i słuchanych tytułów, m.in. "After Hours" The Weeknd. Z kolei miłośnicy muzyki na żywo mogą wybrać także nagrania koncertowe, takie jak "Sold Out 2019/2020" Korteza.
 
Natomiast produkty z kategorii Film są dostępne nawet o 70% taniej. Wśród polecanych propozycji znajdują się tytuły familijne, takie jak nowa wersja hitu Disneya "Król Lew" czy kontynuacja komedii "Był sobie pies 2". Na filmowe wieczory z dorosłymi współlokatorami proponowane są polskie przeboje "Sala samobójców. Hejter", "Nieznajomi" czy "Psy 3. W imię zasad".
 
Poświąteczna wyprzedaż odbywa się na platformie Empik.com, jak i w salonach Empik, które pozostają otwarte – również w galeriach handlowych (z wyjątkiem niedziel niehandlowych). Książki, płyty, filmy czy chociażby gry planszowe można rezerwować poprzez aplikację mobilną Empik oraz na Empik.com i już po dwóch godzinach odebrać w wybranym salonie. Co więcej, klienci, którzy dokonają zakupu stacjonarnie, otrzymają kupony zniżkowe obowiązujące przy kolejnej wizycie. Użytkownicy usługi Empik Premium mogą skorzystać z 20% rabatu, natomiast uczestnicy bezpłatnego programu Empik Premium Free zapłacą o 10% mniej.
 
Na platformie Empik.com w ramach wyprzedaży czekają tysiące ofert do -70% we wszystkich kategoriach produktowych, w tym na elektronikę, zabawki czy kosmetyki. To okazja, aby zdobyć w niższej cenie czytnik e-booków PocketBook Touch Lux 5 z abonamentem Empik Go lub smartfon CAT Caterpillar S61. Przygotowano też setki rabatów na sprzęt AGD, np. ekspres ciśnieniowy Siemens EQ, wypiekacz do chleba Tefal czy nawilżacz dla dzieci 3w1 Sunvalley. Poświąteczne promocje pozwolą także uzupełnić toaletki i kosmetyczki zapachami, takimi jak Idôle od Lancôme czy Cerruti 1881 oraz produktami do makijażu, np. pomadkami L’Oreal Paris z serii Les Macarons czy paletą rozświetlaczy Kitulec od Makeup Revolution.
 
Dodatkowo właśnie wystartowała nowa edycja warsztatów dla dzieci online Przecinek i Kropka. Cenieni zarówno przez uczniów, jak i ich rodziców edukatorzy, m.in. Przemek Staroń – Nauczyciel Roku 2018 i ambasador cyklu – przez ponad dwa tygodnie poprowadzą zajęcia, pobudzające wyobraźnię i ciekawość świata. Uczestnicy dowiedzą się na przykład, jak nagrać własnego audiobooka, przeprowadzić eksperymenty na zmyśle smaku czy stworzyć pomocny Pożeracz Smutku. Filmy publikowane są od 28 grudnia na stronie internetowej empik.com/warsztaty oraz na profilu Przecinek i Kropka na Facebooku.
 
Joanna Hamdan 12135 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.