Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Szlachetne Grono

To nowość w portfolio TiM.

Wina białe półwytrawne i czerwone wytrawne powstały z gron wzrosłych w winnicy Saint Vincent zlokalizowanej w Borowie Wielkim, w regionie lubuskim.

Intensywne, dobrze zbudowane wino czerwone zostało wytworzone z gron szczepów regent i rondo. Urzeka rubinową barwą oraz aromatem dojrzałych owoców leśnych.

Z kolei rześkie i świeże wino białe to połączenie odmian riesling, gewurztraminer, pintot gris oraz muscat ottonel. Charakteryzuje się owocowym bukietem z wyczuwalnymi niuansami jabłka, brzoskwini, owoców tropikalnych i białych kwiatów.

Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.