Żabka debiutuje z produktem, którego nigdy wcześniej nie miała w ofercie

Żabka zdecydowała, że po raz pierwszy i w jej placówkach dostępne będzie wszystko, czego klienci potrzebują do przygotowania tradycyjnych potraw. Takiej oferty sieć jeszcze nie miała.

Wśród nowości w świątecznej ofercie Żabki znalazły się m.in. ręcznie lepione pierogi, uszka, łazanki czy paszteciki. Od 16 grudnia br., po raz pierwszy w ofercie Żabki, dostępny jest także mrożony filet z polskiego karpia.

Karp to - jak podkreśla operator - nieodłączny element świątecznej tradycji – w ofercie Żabki dostępny jest w formie mrożonego filetu (19,99zł/475g). W przygotowanej przez sieć specjalnie na święta ofercie klienci znajdą także tradycyjne wigilijne potrawy, m.in. ręcznie lepione pierogi z kapustą i grzybami Szamamm (7,99zł/300g), łazanki z kapustą i grzybami Virtu (4,99zł/400g), paszteciki z kapustą i grzybami Virtu (4,99zł/400g), mrożone uszka z grzybami oraz pierogi z kapustą i grzybami Proste Historie (5,99zł/300-500g) czy barszcz czerwony Krakus (5,99zł/1l).

Przed świętami w sklepach Żabka na klientów czeka także duży wybór produktów niezbędnych do przygotowania świątecznych wypieków, takich jak regionalne twarogi, a do sałatek i dań na słono – regionalne majonezy. Nie zabraknie także propozycji na słodkie upominki w okolicznościowych opakowaniach.

Żabka jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej blisko 6800 placówek. To pierwszy raz w historii sieci, gdy rozszerzono ofertę o produkty tradycyjnie kupowane przy okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Ilona Mrozowska 3970 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.