Trei otwiera kolejne dwa parki handlowe

W tym tygodniu deweloper oddał do użytku na Pomorzu i Lubelszczyźnie dwa obiekty w ramach sieci Vendo Park.

Łuków i Władysławowo to po Jaworze, Płocku, Solcu Kujawskim i Częstochowie kolejne nowe rynki, na których uruchomił swoje parki handlowe Trei. Tym samym firma zrealizowała plan dostarczenia sześciu obiektów w 2020 roku. Łączna wartość inwestycji w Łukowie i Władysławowie wynosi prawie 17 mln euro.

Vendo Park we Władysławowie przy ul. Starowiejskiej 33 oferuje ponad 5 600 mkw. powierzchni najmu, na której swoją działalność prowadzi osiem sklepów: Pepco, Rossmann, KiK, TEDi, Martes Sport, Media Expert, Świat Prasy i Netto. Z kolei na sąsiadującej działce McDonald’s wybuduje restaurację, która zacznie działać w II kwartale 2021 roku.
 
Natomiast obiekt w Łukowie, zlokalizowany przy alei Kaczorowskiego 4, jest nieco większy – 6 800 mkw. powierzchni handlowej. Tutaj do grona dziewięciu najemców należą Biedronka, Rossmann, TEDi, Martes Sport, CCC, Sinsay, KiK, Pepco i Media Expert.
 
Generalnym wykonawcą Vendo Parków w Łukowie i Władysławowie jest firma JMS. Obiekty oferują odpowiednio 170 i 190 miejsc parkingowych. W ramach inwestycji na Pomorzu, poza budową obiektu handlowego, deweloper wykonał przebudowę ul. Starowiejskiej w okolicy zjazdu na teren Vendo Parku.
 
Obecnie deweloper zarządza portfelem 21 Vendo Parków, a realizacja kolejnego projektu w Zielonce trwa. Ponadto w przyszłym roku Trei uruchomi inwestycje na gruntach, gdzie posiada już pozwolenia na budowę – w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu i Oświęcimiu.
 
Joanna Hamdan 11823 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.