Douglas pomaga

W perfumeriach sieci i na douglas.pl rozpoczęła się coroczna akcja wspierająca najbardziej potrzebujących. W tym roku jej partnerem jest Fundacja Cancer Fighters.

Ambasadorem akcji jest podopieczny Fundacji Bartek, ale wspierać ją również będą przyjaciele Fundacji, między innymi Akop i Sylwia Szostak, Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w MMA) oraz Karolina Owczarz (zawodniczka KSW).

W ramach akcji w sprzedaży dostępny jest miś z limitowanej kolekcji Douglas 2020.

Kupując go pomożesz doposażyć klinikę onkologiczną dla dzieci i zakupić sprzęt medyczny dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (Kl. Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej – potocznie zwaną „Kliniką Świętego Mikołaja”).

Akcja potrwa do 6 stycznia 2021 r.

Cena misia to 55 zł.

Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.