Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Keerk. Legend of Armenia

Armeńskie, wytrawne wina.

Armenia to kolebka winorośli oraz kraj, w którym znajdują się najstarsze znane ludzkości pozostałości zabudowań winiarskich, których wiek szacuje się na 6100 lat.

Oddając hołd temu dziedzictwu, spółka TiM wprowadziła na rynek armeńskie, wytrawne wina powstałe z endemicznych gatunków gron wzrosłych w winnicy ArmAs, znajdującej się na wysokości 1400 m. n.p.m.

To właśnie w tym miejscu winiarz Emilio Del Medico przywraca do życia armeńską tradycję winiarską, tworząc eleganckie wina Keerk. Legend of Armenia, które buduje na bazie najlepszych zasobów naturalnych Armenii – idyllicznego krajobrazu porośniętego dziewiczą winoroślą.

Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.