Butik Giorgio Armani Beauty zawitał do Polski

Marka z produktami kosmetycznymi z sektora premium, od klasycznych perfum po kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu, zadebiutowała w warszawskiej Galerii Mokotów.

Z początkiem grudnia w Galerii Mokotów został otwarty pierwszy w Polsce butik Giorgio Armani Beauty. To kolejna marka luksusowa, która zdecydowała, że jedyny ‘flagship’ w Polsce będzie zlokalizowany właśnie w Galerii Mokotów.

Pierwszy butik w Polsce pozwoli w pełni zaprezentować wyjątkowy świat marki. Miłośnicy ponadczasowej klasyki mogą tam spotkać profesjonalnych makijażystów, ambasadorów marki, którzy podpowiedzą jaki produkt dobrać do indywidualnych potrzeb. 

Armani to również zapachy. Już teraz butik w Galerii Mokotów daje wstęp do wyrafinowanego świata zapachów z linii Armani Privé Haute Couture. Bazujące na naturalnych składnikach kolekcje stworzone są przez światowej sławy perfumiarzy, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. To tu klienci znajdą również ikoniczne zapachy marki – Sì oraz Acqua Di Giò, oraz personalizowane akcesoria. 

Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.