Trwa czwarta edycja Butcher's - Kupując Pomagasz!

Akcja mająca na celu wsparcie schronisk potrwa do 31 grudnia.

- Zima to szczególny czas dla zwierząt żyjących w schroniskach, to okazja do przypomnienia, że zwierzęta zasługują na wsparcie i zdrowie, dlatego naturalne jest dla nas pomaganie tym, którzy tej pomocy potrzebują - mówi Pat Romanek, członek zarządu Butcher’s Pet Care.

Jak pomóc? Zasady są proste. Do 31 grudnia za każdy produkt Butcher’s zakupiony u Partnerów Akcji, firma Butcher’s Pet Care przekaże pełnowartościowy posiłek dla wybranego przez Partnera Akcji schroniska.

W projekcje bierze udział 11 schronisk i organizacji wspierających bezdomne zwierzęta oraz 12 Partnerów - sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Akcja jest wspierana zasięgowymi działaniami w internecie (video, kanały social mediowe) oraz na stronach Partnerów.

W ciągu ostatnich 2 lat Butcher's przekazał prawie 16 ton wysokiej jakości naturalnej karmy, potrzebującym pomocy schroniskom.

Więcej na stronie http://kupujacpomagasz.com/

Film video https://www.youtube.com/watch?v=DHyeGpn-gaM

Joanna Hamdan 11969 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.