Po udanym i pierwszym na ogólnopolską skalę w kategorii supermarketów Polomarket wdrożeniu w kwietniu br. zdalnych zakupów poprzez aplikację mobilną i rozszerzenie jej o płatności online w październiku br., sieć poszła o krok dalej.

Dzięki usłudze Polodrive klienci mogą odbierać zamówione w aplikacji zakupy w wyznaczonych miejscach przed sklepami bez konieczności wchodzenia na salę sprzedaży. Usługa dostępna jest aktualnie w wybranych sklepach, a Polomarket planuje sukcesywne jej poszerzanie o kolejne obiekty.

Jak podkreśla Polomarket, kompletowanie koszyka, w połączeniu z wygodną i bezpieczną płatnością bezpośrednio w aplikacji, uzupełnione teraz o możliwość odbioru zakupów przed sklepem tego samego dnia, w dogodnych dla klienta „okienkach” czasowych, zwiększa znacząco bezpieczeństwo całego procesu, tak ważne w obecnym czasie.

To jednak nie koniec. Już w najbliższym czasie sieć planuje uruchomienie usługi pozwalającej na zamówienie zakupów z dostawą do domu we współpracy z wyspecjalizowaną w tym zakresie firmą. Zarówno usługa Polodrive jak i dostawa dostępne będą w większości miast, w których sieć ma swoje markety.

Polomarket to polska sieć supermarketów, która ma ponad 280 placówek.

PRZECZYTAJ TAKŻE:  POLOMARKET - PŁATNOŚĆ W APLIKACJI, WKRÓTCE POLODRIVE