Żabka przeznaczyła na loterię 5 mln zł!

Ruszyła zimowa edycja loterii ze zdrapką w Żabce. Do wygrania miliony nagród, wśród nich vouchery na zakupy o wartości 1000 zł.

Loteria opiera się na zdrapkach, z których każda wygrywa. W puli są miliony nagród o łącznej wartości 5 mln zł, w tym zdrapki z nagrodą główną, czyli voucherem o wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci. Pozostałe nagrody to m.in. vouchery na zakupy o wartości 100 zł oraz rabaty na produkty chętnie wybierane przez klientów sieci, czyli z kategorii piwo, napoje, słone przekąski, a także na kawę czy hot doga.

Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów kupi minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados. W loterii biorą udział puszki, butelki i czteropaki.

Warte odnotowania jest, że kupując większą liczbę promocyjnych produktów, klient otrzyma taką liczbę zdrapek loteryjnych, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek. W poprzedniej edycji loterii wydane zostały prawie 3 mln zdrapek, z czego 77 przyniosły główną wygraną. Loteria trwa do 19 stycznia lub do wyczerpania zdrapek.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej blisko 6800 placówek prowadzonych przez ponad 5000 franczyzobiorców pod marką Żabka. Jej sklepy są odwiedzane codziennie przez ponad 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej niż 300 m od najbliższej Żabki.

Katarzyna Pierzchała 4173 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.