Podcasty Handelextra

Pracownicy i wellbeing [PODCAST]

Customer experience? Safety experience? Już nie tylko - do gry wkracza employee experience.

Pozostając w obcojęzycznej terminologii, chodzi o wellbeing, czyli – przechodząc na polski – o samopoczucie, zdrowie, dobrą formę psychiczną i fizyczną pracowników. Kto o to dba? Pracodawca – przekonują nasi rozmówcy. Karty sportowe, owocowe piątki to jednak już coś, co się w dobie pandemii nie sprawdza tak, jak wcześniej i czas przejść na wyższy poziom – przekonują. I zachęcają do zapewnienia pracowników paczek z superfoods i innymi zdrowymi produktami z dostawą do domu, bo przecież wielu z nich obowiązuje home office. Paweł Kornosz, prezes firmy Wannabuy (z prawej) i Piotr Dębiec, senior brand manager Purella Superfoods, w podcastowej dyskusji również o tym, czy to o wysokość płacy się rozchodzi przy przyciąganiu i motywowaniu pracowników.

A ponadto handlowe podsumowanie tygodnia – Żabka, InPost, Ikea i nieśmiertelny temat handlowych niedziel (a jakże by inaczej!)

Naszych podcastów można także wysłuchać tu oraz w aplikacjach podcastowych jak Spotify, iTunes i innych. Zapraszamy do słuchania!