Większa oferta restauracyjna w Auchan Swadzim

Do grona najemców centrum handlowego dołączyła marka Berlin Döner Kebap.

Klienci Centrum Handlowego Auchan Swadzim od 27 listopada mogą korzystać z oferty dań na wynos serwowanych przez restaurację Berlin Döner Kebap. Mieści się ona w lokalu o powierzchni 148 mkw. naprzeciwko linii kas hipermarketu Auchan.

W menu restauracji Berlin Döner Kebap można znaleźć propozycje z rodzaju „fast casual dining”: tradycyjne mięsne kebapy, dania wegetariańskie na bazie falafela czy halloumi, przekąski oraz specjalnie skomponowane porcje dla dzieci.

To szósty lokal marki w centrach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Restauracje sieci znajdują się w Centrów Handlowych Auchan w Komornikach, Swadzimiu, Gdańsku, Kołbaskowie, Piasecznie oraz w Porcie Rumia na Pomorzu.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim koło Poznania oferuje klientom bogatą ofertę handlową i usługową. Na terenie galerii handlowej znajduje się blisko 50 salonów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Diverse, CCC oraz biura podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Media Expert, Leroy Merlin, Decathlon, Norauto oraz stacja paliw Auchan.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.