PGS szuka wyposażenia magazynu

Jawczycki magazyn Polskiej Grupy Supermarketów jest już na ostatniej prostej ku otwarciu i przyjęciu produktów dystrybuowanych do sklepów zrzeszonych w Grupie. Obecnie rozstrzygany jest przetarg na regały wielkoformatowe.

Na zdjęciu: Tomasz Ferszowicz, dyrektor ds. logistyki w Polskiej Grupie Supermarketów

W ciągu najbliższych dwóch tygodni rozstrzygnięty zostanie jeden z przetargów wyposażenia centrum logistycznego w postaci regałów magazynowych - łącznie PGS zakupi regały typu stałego do wysokiego składowania na ponad 10 tys. miejsc paletowych.

- Prowadzimy też rozmowy z firmami, które zapewnią wózki widłowe, maszyny do pakowania, owijarki, drukarki etykiet oraz inne materiały eksploatacyjne, a także poszukuje firm realizujących budowę komór chłodniczych – ujawnia Tomasz Ferszowicz, dyrektor ds. logistyki w Polskiej Grupie Supermarketów.

Otwarcie nowego magazynu centralnego Polska Grupa Supermarketów planowane jest na styczeń 2021 roku. Więcej pisaliśmy o nim tutaj.

Katarzyna Pierzchała 4173 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.