Kontigo uruchamia świąteczną pocztę kosmetyczną

W jej ramach klientki mogą wysłać do swoich bliskich produkty zamówione w sklepie online i zapakowane w formie prezentu.

Jak podkreślają przedstawiciele Kontigo, to ukłon w stronę osób, które z powodu obostrzeń nie mają w tym roku możliwości spotkań w większym, rodzinnym gronie, a nadal chcą obdarować bliskich upominkami.
 
- W ramach usługi pakujemy zamówione kosmetyki do świątecznych torebek i wysyłamy paczkę bezpośrednio na adres obdarowanego. Do prezentu dołączamy bilecik z imieniem osoby, która zleciła przesyłkę. Warto podkreślić, że wprowadzenie świątecznej poczty kosmetycznej poprzedziła seria „crash testów” - dzięki temu, możemy dać gwarancję, że zamówione, prezentowe paczki są solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem - mówi Magdalena Dąbrowska, menadżer ds. marketingu w Kontigo.
 
Zgodnie z zapowiedzią Kontigo, wszystkie zamówienia na świąteczną pocztę prezentową złożone do 20 grudnia zostaną zrealizowane przez sieć jeszcze przed Świętami.
 
Ponadto aż do Wigilii w sklepach sieci nadal obowiązuje uruchomiona w listopadzie promocja “Odliczaj z nami do Świąt!”, zgodnie z którą każdego dnia kosmetyki wybranej marki lub cała grupa produktów zostaną objęte zniżką w wysokości -50%. Dodatkowo, sieć przygotowała specjalne zestawy świąteczne dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online.

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. Wyróżnikiem sieci jest także bogaty asortyment kosmetyków naturalnych i azjatyckich. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Joanna Hamdan 11948 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.