Gotuj się na nagrody!

Trwa konkurs marki Vegeta.

Już pierwsi szczęśliwcy zdobyli nagrody pieniężne w konkursie „Gotuj się na nagrody”, realizowanym przez markę Vegeta. Szansę na wygraną i dołączenie do grona laureatów ma wciąż każdy miłośnik znanej przyprawy. Zabawa trwa aż do końca lutego przyszłego roku.

Konkurs Vegety „Gotuj się na nagrody” wystartował 12 listopada. Zasady konkursu są proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy w terminie do 28 lutego 2021 roku kupić dowolny produkt marki Vegeta, następnie zarejestrować paragon na stronie www.vegetagotuj.pl i dokończyć zdanie: „Vegeta w mojej kuchni to…”. Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie produkty marki Vegeta.

Na wszystkich kolejnych zwycięzców wciąż czekają nagrody pieniężne – główna nagroda w wysokości aż 50 000 zł, a także 10 nagród po 10 000 zł. To jednak nie wszystko. Każdego dnia trwania promocji jeden szczęśliwiec zdobędzie 100 zł.

Szczegóły na www.vegetagotuj.pl.

Joanna Hamdan 11948 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.