Sieci Action stuknęła setka

Jubileuszowy sklep zostanie otwarty 10 grudnia w parku handlowym Zielony Targówek, przy ul. Głębockiej 13 w Warszawie.

W tym roku firma otworzyła w Polsce ponad 40 sklepów. Zawitała przy tym do trzech województw, w których marka nie była wcześniej obecna, a także do Warszawy, zyskując rzesze nowych klientów. - Dziś stoi u progu osiągnięcia jednego z najważniejszych kamieni milowych w rozwoju na polskim rynku – otwarcia tu 100. sklepu Action - informuje sieć.

Market jest zlokalizowany w parku handlowym Zielony Targówek, przy ul. Głębockiej 13 w Warszawie i przywita klientów już w najbliższy czwartek, 10 grudnia.

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z ponad 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. W Polsce obecnie Action posiada 100 sklepów i zatrudnia około 1300 osób.

W ofercie Action znajduje szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. Na odwiedzających czeka ponad 6 000 artykułów z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Joanna Hamdan 11820 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.