Mikołajkowy weekend u Grycana

W weekend 5 i 6 grudnia każda kulka lodów lub rurka z bitą śmietaną będą dostępne na wynos w cenie 1 zł.

- Mikołajki to jedna z naszych ulubionych okazji do wspólnego świętowania. Radosne grudniowe chwile, w których zadowolone dzieci wybierają ulubione smaki lodów, młodzież licytuje się kto zje więcej lodowych kulek, a całe rodziny kupują zapas chrupiących rurek z bitą śmietaną wprowadzają nas w magiczny okres oczekiwania na Święta. Zachęcamy do skorzystania z naszej mikołajkowej oferty! - mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan - Lody od pokoleń.

W ofercie lodziarnio-kawiarni Grycan lody od pokoleń znajduje się ponad 60 smaków lodów: tradycyjnych na bazie żółtek jaj i śmietanki kremówki, lodów jogurtowych, sorbetów z owoców, lodów wegańskich na bazie napojów roślinnych oraz autorskie smaki deserowe, które są połączeniem rzemieślniczych lodów z dodatkami: wyselekcjonowanymi bakaliami, ciasteczkami własnej produkcji czy domowymi sosami.

Z okazji Mikołajek każda kulka lodów lub rurka waflowa, wypełniona bitą śmietaną, ręcznie zwijana oraz wypiekana we własnej pracowni cukierniczej dostępne będą na wynos w cenie 1 zł.

Oferta Mikołajkowe ceny na Mikołajki obowiązuje 5 i 6 grudnia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan - Lody od pokoleń i dotyczy kulek lodów oraz rurek sprzedawanych na wynos, do spożycia w dozwolonych miejscach.

Joanna Hamdan 11820 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.