Biedronka z rabatami dla pracowników. Ale tylko dla wybranych

Oferta jest skierowana do wybranych pracowników sieci, a także grupy osób z firm współpracujących, w tym ze sklepów agencyjnych, franczyzowych oraz agencji ochrony.

Zarząd Jeronimo Martins Polska zdecydował o możliwości skorzystania przez pracujących na stanowiskach niemenedżerskich z rabatu do wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka.

W sumie z rabatów będzie mogło skorzystać 60 tys. pracowników sieci, a także szeroka grupa osób z firm współpracujących. Otrzymają oni specjalnie wygenerowane e-kody, które będą mogli zrealizować do końca stycznia 2021 r., a rabatami zostaną objęte wszystkie kategorie produktów.

Co istotne, akcja ta nie jest finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W tym trudnym roku ma pomóc w przygotowaniu tradycyjnych potraw i zapewnieniu świątecznego klimatu swoim najbliższym.

 - Kryzys związany z pandemią udowodnił wagę pracy, którą wykonujemy jako zespół Biedronki. Nasze usługi i niezakłócone działanie ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego społeczeństwa - napisał w specjalnym liście przygotowanym na tę okazję Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki. - Dzięki nam miliony Polaków mogą bezpiecznie robić zakupy. Chcę wyrazić swoją wdzięczność za pracę i postawę, jaką wykazaliście w tym roku – czytamy w liście.

Spora część sieci wypłaca przed świętami wszystkim pracownikom, bez względu na stanowisko, świąteczne premie. W tym roku również tak będzie, ale jak na razie Biedronka o takiej decyzji nie informowała.

SPRAWDŹ JAK SIECI NAGRADZAJĄ PRACOWNIKÓW

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4152 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.