Laboratorium Kosmetyczne Joanna. Pigmenty tonujące Ultra Color

Łagodne i skuteczne dla włosów.

Można ich bez wprawy, doświadczenia i obaw używać w domu. Nie zawierają amoniaku, utleniacza i substancji alkalizujących, a mimo to doskonale odświeżają kolor między kolejnymi farbowaniami włosów. To zasługa ultraskoncentrowanych tzw. pigmentów bezpośrednich nowej generacji, które osadzają się na łuskach włosów i tworzą na nich trwały film.

Nie wnikają w strukturę włosów, a mimo to utrzymują się na nich przez trzy, cztery mycia. Im bardziej porowate są włosy, tym głębiej i mocniej barwnik się na nich osadza. A więc to, jak długo będzie utrzymywał się efekt wzmocnienia koloru, w dużym stopniu zależy od kondycji włosów. Pigmenty Ultra Color to produkty 2w1, nie tylko barwią, ale także pielęgnują włosy.

Najmocniejszy efekt daje czysty pigment. Nakłada się go na włosy po pełnej pielęgnacji szamponem i odżywką. Na etykiecie butelki jest podziałka, według której należy dawkować produkt. Na włosy średniej długości wystarczą 33 ml. Teraz trzeba tylko odczekać 5 minut i spłukać barwnik. Aby wzmocnić efekt, można nieco wydłużyć czas, nie przekraczając jednak 10 minut.

Pigment można także dodać do odżywki lub szamponu w proporcji 1:1. We wszystkich przypadkach potrzebuje dokładnie tyle samo czasu, by zadziałać, jednak mieszanka z szamponem daje nieco subtelniejszy efekt koloryzacji.

Cena za 100 ml wynosi 9,50 zł.

Joanna Hamdan 11794 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.