Frisco rozwija skrzydła nad Wrocławiem

3 grudnia rozpoczyna się nowy etap w rozwoju Frisco.pl, ale także całego polskiego sektora e-grocery. Firma ogłosiła właśnie, że od 3 grudnia z jej e-sklepu mogą korzystać także mieszkańcy Wrocławia.

Wrocław to pierwsze po Warszawie miasto, w którym Frisco.pl rozpoczyna swoją działalność. Po raz pierwszy informowaliśmy o tym w październiku.

- 14 lat doświadczenia na rynku warszawskim oraz niemal 120 tysięcy obsługiwanych gospodarstw domowych pozwalają nam wierzyć, że możemy dostarczyć klientom z Wrocławia zupełnie nową, wyższą jakość zakupów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy tego nowoczesnego i dynamicznego miasta docenią korzyści robienia kompleksowych zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu – czytamy w poście spółki Frisco na profilu LinkedIn.

Firma podkreśla, że zakupy na Frisco.pl to nie tylko wygoda, komfort, oszczędność czasu, czy wysoka jakość produktów w dobrych cenach, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. „Dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w rozwój Frisco.pl oraz Grupie Eurocash za wsparcie - bez Was ten milowy krok nie mógłby się wydarzyć” – napisali zarządzający Frisco.pl.

O planach zaistnienie tego największego e-supermarketu w innych miastach mówił nam w niedawnym wywiadzie Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash. Możecie o tym przeczytać tutaj. Ujawnił też wtedy, że Eurocash chce skorzystać z jego doświadczeń i zaproponować je swoim franczyzobiorcom w ich działalności online’owej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

FRISCO.PL W CZASIE PANDEMII: ZWIĘKSZYMY ILOŚĆ DOSTAW, SPROSTAMY POPYTOWI

WYNIKI FINANSOWE GRUPY EUROCASH, DO KTÓREJ NALEŻY FRISCO.PL

Katarzyna Pierzchała 4022 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.