Marka Meglio podbija Europę

Zaskakująco skutecznymi środkami czystości, udowadniając, że ten rynek wciąż dynamicznie się rozwija.

Preparaty Meglio to nieoceniona pomoc w utrzymaniu perfekcyjnej czystości bez większego wysiłku.

Uniwersalny środek czyszczący Meglio Lemon od lat udowadnia potężną moc w pozbywaniu się najgorszego brudu w każdym zakątku domu i nie tylko. Jest niezwykle skuteczny i bezpieczny. Przeprowadzone na polskim rynku przez firmę Starcom badania konsumenckie potwierdzają jego bezwzględną efektywność w walce z najgorszym brudem. Aż 9 na 10 testujących z czystym sumieniem poleca go znajomym, a 85% testujących uznało preparat za lepszy od tego, którego używali do tej pory.

Równie bezwzględne właściwości czyszczące posiada Meglio Marsylia, które od Lemona odróżnia zapach – subtelnego, marsylskiego mydła.

Kolejnym agentem do brudów specjalnych jest Meglio Odkamieniacz, aktywnie i konsekwentnie usuwający osad z kamienia oraz mydła i pozostawiający lśniące powierzchnie bez smug i zacieków.

To jeszcze nie wszystkie preparaty do walki z brudem – Meglio Odtłuszczacz + Wybielacz profesjonalnie czyści i higienizuje wszelkie powierzchnie, zwłaszcza kuchenno-łazienkowe, a także usuwa uporczywe plamy w całym domu, w tym z tkanin.

Mistrzowską piątkę do spraw sanitarnej czystości uzupełnia Meglio Łazienka, skoncentrowany na uporczywych zaciekach w toalecie i łazience.

Wszystkie produkty Meglio są już do kupienia w największych hurtowniach w Polsce. Po więcej informacji zapraszamy na meglio.pl.

Dzięki rynkowym testom, pozytywnym opiniom i rekomendacjom Meglio szybko podbija serca kolejnych użytkowników. Firma mocno wierzy w swoje produkty i już teraz przygotowuje bardzo silne wsparcie reklamowe na 2021 rok. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.