Lidl znów otwiera

W czwartek 3 grudnia Lidl otworzy swój nowy obiekt w Opolu. Według wyliczeń handelextra.pl będzie to 759 sklep sieci w Polsce.

Nowy sklep sieci Lidl w Opolu, przy ul. Kamińskiego 1 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 mkw. Pracę znalazło tu 29 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Na zmotoryzowanych klientów czeka 70 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia dla kupujących zaplanowano specjalne promocje, które obowiązywać będą do niedzieli, 13 grudnia.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu, pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia.

Według monitoringu otwarć serwisu handelextra.pl sklep w Opolu jest 759. dyskontem sieci w Polsce.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4022 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.