Mars Wrigley. Słodkości

Na Święta.

W świątecznej ofercie Mars Wrigley znalazły się produkty, które sprawią przyjemność obdarowanej osobie oraz takie, którymi można dzielić się w gronie bliskich. Zawiera ona znane i lubiane przez konsumentów marki i smaki – M&M’s®, Maltesers® oraz praliny Celebrations®. A wszystko to w pięknej świątecznej odsłonie.

Wśród propozycji na Święta znajdziemy praliny Celebrations®, dostępne w dwóch wariantach: w eleganckim kartonowym pudełku (186 g) oraz w efektownym opakowaniu w kształcie butelki szampana (312 g). Praliny świetnie sprawdzą się nie tylko jako prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ale również na Sylwestra czy inne okazje.

Dodatkowo od końca listopada w sklepach pojawią się specjalne świąteczne ekspozycje z produktami Mars Wrigley stworzonymi, by celebrować wspólne chwile. Znajdziemy tam czekoladowe draże Maltesers® (135 g i 68 g) oraz M&M’s® (orzechowe i czekoladowe 150 g oraz Crispy 128 g), jak i również M&M’s® w pięknej metalowej puszce (o większej gramaturze - 330 g).

Tegoroczna świąteczna oferta Mars Wrigley wspierana jest działaniami komunikacyjno-marketingowymi. Oprócz specjalnych opakowań i wyjątkowych ekspozycji w sklepach, pojawi się także dedykowana reklama w online video: "M&M’s® ratują Święta".

Joanna Hamdan 11794 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.