Biedronka fajruje Barbórkę

Z okazji Barbórki Biedronka przygotowała specjalne promocje obowiązujące w 236 sklepach na Śląsku, położonych w 48 miastach.

Sieć chce w ten sposób podkreślić, że jest dobrym, zaangażowanym sąsiadem lokalnych społeczności, wspierającym lokalne święta i regionalne tradycje kulinarne.

- Z okazji Barbórki, wszyjskim immienniczkom, grubiŏrzōm jak tyż jejich familijōm winszujymy wszyjskigo nojlepszego. Ekstra dlŏ wŏs narychtowalimy wasze ôblubiōne lokalne produkty – mówi Michał Brzęczek, dyrektor centrum dystrybucyjnego Ruda Śląska w sieci Biedronka. 

W ramach oferty „Biedronka świętuje Barbórkę” sieć przewidziała, że przy zakupie pralin Ferrero Rocher 200g (19,99zł/opak.) lub Czekoladek Merci 250g (14,99zł/opak.) kupujący otrzymają bukiet róż jedynie za złotówkę.

Na klientów czekają również inne okazje m.in. Tatar wołowy Kraina Mięs 250g w cenie 4,99zł za op., kiełbasę śląską Kraina Wędlin 550 g w cenie 6,99 zł/opak. (cena przy zakupie 2 opakowań; drugie 60% taniej), frankfurterki Kraina Wędlin 270 g w cenie 5,99 zł/opak., mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny Kraina Mięs 500 g w cenie 5,99 zł/opak. (33% taniej) oraz kluski śląskie lub pyzy Pyszne Danie 1 kg w supercenie 3,74 zł/opak. przy zakupie 2 sztuk. Dla amatorów słodkości sieć przygotowała kreple, czyli pączki Słodka Kraina z cukrem pudrem lub lukrem 80 g w cenie 0,59 zł/szt. (40% mniej od ceny regularnej).

W 2019 roku, podczas zeszłorocznej celebracji Barbórki w sieci Biedronka, klienci szczególnie często sięgali właśnie po kreple – ich łączna waga przekroczyła 750 kg. Tylko w jednym tygodniu obowiązywania akcji Ślązacy nabyli ponad 750 tys. sztuk mięsa mielonego na karminadle – taka liczba z pewnością wystarczy na wyżywienie pracowników kopalni Zagłębia. Końcówka listopada to nie jest typowy sezon grillowy, jednak niesłabnącą popularnością cieszy się kiełbasa śląska – w koszykach znalazła się z okazji oferty Barbórkowej prawie 150 tysięcy razy.

Oferta promocyjna obowiązuje do 30 listopada do 5 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Dostępna jest w ponad 230 sklepach na Śląsku, w takich miastach jak: Bieruń, Bobrowniki, Brzeszcze, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czerwionka Leszczyny, Ćwiklice, Gliwice, Gorzyce, Jankowice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Knurów, Kobiór, Lędziny, Libiąż, Ligota, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Pawłowice, Piekary, Śląskie, Pilchowice, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Syrynia, Świerklaniec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Tworóg, Tychy, Wodzisław Śląski, Wola, Zabrze, Zebrzydowice i Żory.

Katarzyna Pierzchała 4022 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.