Trei pomimo pandemii otwiera kolejne Vendo Parki

Tylko w grudniu deweloper sieci zapowiada realizację planu dostarczenia dwóch parków handlowych.

Pomimo pandemii deweloperowi udaje się wypełniać zamierzone na ten rok cele. Plan dostarczenia na rynek sześciu Vendo Parków zostanie zrealizowany.
 
- Oddaliśmy dotąd nowe obiekty w Jaworze, Płocku, Solcu Kujawskim i Częstochowie. Przed nami jeszcze otwarcia dwóch parków handlowych w Łukowie oraz Władysławowie. Aktualnie w budowie jest Vendo Park w Zielonce - mówi Jacek Wesołowski dyrektor zarządzający, Trei Real Estate Poland.
 
W przyszłym roku deweloper chce utrzymać ten sam poziom wzrostu swojego portfela.
 
- Mamy już pozwolenia na budowę w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu, Oświęcimiu i rozważamy jeszcze dwie inne lokalizacje. Przy średnim czasie realizacji inwestycji trwającym sześć miesięcy, do lipca 2021 r. otworzymy prawdopodobnie sześć nowych obiektów - dodaje Jacek Wesołowski
 
Aby przy tej dynamice wzrostu zapewnić płynność komercjalizacji projektów firma wzmocniła wewnętrzny dział najmu.
 
- Zatrudniliśmy dwie specjalistki do wewnętrznego działu najmu Trei. Ponieważ nie korzystamy ze wsparcia firm zewnętrznych, wzmocnienie zespołu to kluczowe posunięcie, które pomoże nam sprawnie przeprowadzić przypadające na 2021 r. odnowienia umów z najemcami w naszych dawniej wybudowanych obiektach - podsumowuje Jacek Wesołowski.
 
Tworzony od 2013 r. portfel Vendo Parków w Polsce do grudnia będzie liczył łącznie 21 obiektów.
 
Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.