Lidl: świąteczna zabawa okazjami

W aplikacji Lidl Plus od piątku 27 listopada klienci sieci sami będą decydować, z której okazji promocyjnej chcą skorzystać. W każdy weekend, aż do świąt, będą ukazywać się cztery kupony do wyboru.

Lidl na święta przygotował dla swoich klientów niespodziankę. W grudniu, użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą otrzymywać kupony do wyboru na produkty w supercenach. Co więcej – sami będą mogli zadecydować, jaki kupon trafi w ich ręce. Aby nie przegapić świątecznych okazji, wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push, wybrać 1 z 4 możliwych kuponów w cotygodniowej ankiecie, aktywować go, a następnie zrealizować w swoim Lidlu.

Co weekend będzie okazja, aby wybierać nowe promocje na interesujące produkty, by już w kolejnym tygodniu, w wybranym dniu – od czwartku do końca tygodnia, móc z nich skorzystać w sklepach Lidl Polska. Pierwsza ankieta zostanie wysłana w piątek, 27 listopada, a premierowe kupony będziemy mogli zrealizować od czwartku, 3 grudnia.  Akcja trwa do świąt – ostatnie promocje zostaną przydzielone w Wigilię, a ich ważność będzie przedłużona aż do Sylwestra.

Zabawa dostępna jest dla wszystkich użytkowników aplikacji Lidl Plus. Trwa od piątku, 27 listopada, aż do czwartku, 31 grudnia. Otrzymane kupony będą możliwe do realizacji we wszystkich sklepach Lidl.

 

Katarzyna Pierzchała 4037 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.