Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Złoty Trybunał Porter

W tegorocznej 17. edycji festiwalu "European Beer Star", regionalne piwo Trybunał Porter z browaru w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło złoty medal w kategorii porter bałtycki.

- Mimo pandemii koronawirusa, do konkursu, który w tym roku zamiast w okolicach Monachium odbył się w internecie, zgłoszono ponad 2000 piw z 42 krajów. Nagrodzono jednak piwa tylko z 28 krajów i w tym gronie nie tylko znalazł się nasz Porter, ale pokonał znamienitych konkurentów, także z Polski, zdobywając tytuł europejskiej gwiazdy wśród piw w kategorii porterów bałtyckich. Jesteśmy z tego niesamowicie dumni - mówi Michał Leszczyński, dyrektor marketingu firmy Sulimar, właściciela browaru.

Marka Trybunał, należy do firmy Sulimar, która istnieje na rynku od 1927 roku, kontynuując tradycje browarnicze z Piotrkowa i okolic. Należą do niej również takie marki piwne jak Cornelius czy Beczkowe. Wszystkie gatunki oferowanych przez Sulimar piw, warzone są w oparciu o tradycyjne metody browarnicze, wyłącznie przy użyciu naturalnych składników, bez chemicznych dodatków czy konserwantów.

Joanna Hamdan 11833 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.