Świąteczne misie znowu w Rossmannie

W tym roku pluszaki zaprojektowane zostały przez znane duety, np. Gosię Baczyńską i Magdaleną Boczarską.

Po raz piętnasty, 1 grudnia, rusza wspólna charytatywna akcja Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl "Podaruj misia temu, kogo kochasz".

W tym roku każdy miś kosztuje 50 zł i tak jak w poprzednich edycjach akcji wszystkie środki finansowe z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorych dzieci, podopiecznych Fundacji TVN.

W tym roku w Rossmannie dostępne są cztery misie i są to: Miś Małgosia autorstwa Paprocki&Brzozowski i Małgorzaty Rozenek-Majdan, Miś Gosia - Łukasza Jemioła i Małgorzaty Sochy, Miś Magda - Gosi Baczyńskiej i Magdaleny Boczarskiej oraz Miś Mateusz stworzony przez Tomasza Ossolińskiego i Mateusza Gesslera.

W tym roku, ze względu na bezpieczeństwo, wszystkie misie będą zapakowane w foliowe opakowania z informacją o wcześniejszej dezynfekcji ozonem.

Joanna Hamdan 11792 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.