Panasonic wprowadza klimatyzacyjny Conex

Dzięki możliwości jego obsługi z poziomu smartfona lub tabletu jest zupełnie nową odsłoną komercyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych Panasonic.

Conex jest elastyczny i skalowalny wraz z towarzyszącymi mu aplikacjami dostosowanymi do wymagań instalatorów, inżynierów serwisowych i użytkowników końcowych. Dzięki prostej obsłudze za pomocą łatwego w użyciu interfejsu Conex oferuje szereg aplikacji do codziennej zdalnej obsługi i konserwacji.

Jedną z nich jest Panasonic H&C Diagnosis – aplikacja zaprojektowana do diagnozowania i rozwiązywania problemów, podająca dane w czasie rzeczywistym dla jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Przechowuje również dane historyczne, idealna dla instalatorów i inżynierów serwisowych. Umożliwia zdalną komunikację i diagnostykę, skracając czas poświęcany na konserwację. Korzystając z systemu Conex, użytkownicy mogą wizualizować stan pracy i diagnozować awarie w pomieszczeniach.

Kolejna z aplikacji to Panasonic H&C Control – pomocny dodatek dla instalatorów, inżynierów i użytkowników końcowych. Zapewnia łatwy dostęp przez Bluetooth, umożliwiając szczegółowe ustawienie obsługi i konserwacji, a także inne przydatne funkcje, takie jak auto-adres, testy, monitorowanie wewnętrznych czujników i wiele innych. Wstępna konfiguracja zaawansowanego kontrolera jest niezwykle prosta, pozwalając instalatorom oraz inżynierom szybko reagować na żądania klientów.

Trzecią jest Panasonic Comfort Cloud – działa podobnie do powyższego H&C Control, ale jest to aplikacja zaprojektowana z myślą o użytkownikach końcowych do zdalnej obsługi urządzeń przez WiFi z dodatkowymi korzyściami, takimi jak monitorowanie energii. W rezultacie nawet gdy użytkownicy nie są w danym pomieszczeniu, dzięki chmurze Comfort Cloud mogą regulować ustawienia jakości powietrza wewnętrznego, ogrzewania i chłodzenia z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Intuicyjna kontrola z eleganckim wyglądem

Nowy Conex wykorzystuje dotykowe sterowniki z płaską, w pełni zintegrowaną powierzchnią. Panel sterowania jest wyposażony w Bluetooth i opcje łączności bezprzewodowej, co pozwala na szybką i prostą obsługę. Może być również używany do obsługi nanoe X. Technologia ta nie wymaga ona stosowania filtrów ani konserwacji i może pracować niezależnie od ogrzewania lub chłodzenia.

Panasonic, jeden z liderów branży klimatyzacji z ponad 60-letnim doświadczeniem, eksportuje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie i wyprodukował już ponad 200 milionów sprężarek. Proponuje cztery linie innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji dla domów, biur, firm i obiektów przemysłowych.

Katarzyna Pierzchała 4052 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.