Kaufland i Ikea razem

Pod wybranymi marketami Kaufland pojawiły się Mobilne Punkty Odbioru Zamówień Ikea. Wkrótce będzie ich więcej.

W obliczu pandemii staramy się zapewnić naszym klientom nie tylko dostęp do podstawowych produktów spożywczych czy higienicznych, ale także szereg usług, które cechuje oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Przykładem tego jest dostarczanie zakupów bezpośrednio do domu za pośrednictwem Everli  czy też usługa click&collect umożliwiająca zdalną rezerwację produktów – wymienia Maja Szewczyk z Kaufland Polska.

Dodaje, że teraz - dzięki kooperacji z firmą Ikea – operator stwarza klientom kolejną możliwość – bezpieczny i wygodny odbiór zamówień dokonanych online w sklepie partnera przy okazji wizyty w markecie. - Mamy nadzieję, że to rozwiązanie ucieszy zarówno klientów sklepu Ikea, jak i sieci Kaufland – komentuje Szewczyk.

Mobilne Punkty Odbioru Zamówień Ikea działają obecnie przy siedmiu sklepach Kaufland: Chełm, Aleja 3 Maja 20; Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 9; Łomża, Al. J. Piłsudskiego 33; Nowy Sącz, ul. Bulwar Narwiku 22; Stalowa Wola, ul. Komisji Edukacji Narodowej 47; Suwałki, ul. Wierusza-Kowalskiego 2; Wałbrzych, ul. Długa 4 B. Na wybranych parkingach należy szukać wydzielonej przestrzeni z samochodem tej sieci meblarskiej.

Z pierwszych sygnałów wynika, że usługa spotkała się z pozytywnym odbiorem klientów, dlatego też wkrótce zostanie rozszerzona o kolejne lokalizacje.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży nowoczesnych sklepów wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 130 000 pracowników. W Polsce prowadzi 225 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Katarzyna Pierzchała 4052 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.