Na rynku pojawił się nowy serwis dla łowców promocji

Sodexo Friends - bo o nim mowa - oferuje promocje i rabaty do 80% na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych znanych marek.

Sodexo kontynuując swoją strategię digitalizacji oferty stworzyło Sodexo Friends – miejsce, które pomaga mądrze kupować, motywować i nagradzać.
 
To cyfrowy odpowiednik kuponów rabatowych do znanych sklepów i sieci handlowych.
 
Intuicyjny serwis www.sodexofriends.pl został stworzony z myślą o smart shopperach, którzy szukają okazji, by kupić wysokiej jakości produkt w niższej cenie. W jednym miejscu zgromadzone są zintegrowane promocje rynkowe i najlepsze na rynku oferty dostępne przez cały rok tylko w Sodexo Friends zarówno do sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Obecnie w serwisie znajdują się promocje na zakupy w takich sklepach jak Adidas, Apart, Biedronka, Duka, Hebe, Huawei i wiele innych.
 
W ramach Sodexo Friends dostępne są trzy poziomy promocji:
  1. promocje dla każdego – nie trzeba być klientem czy posiadaczem kart, eVoucherów czy kuponów Sodexo, by skorzystać z bogatej oferty rabatów;
  2. promocje dla zalogowanych użytkowników – są to oferty specjalne dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych w Sodexo Friends;
  3. promocje premium – to najwyższy poziom rabatów dostępnych dla firm współpracujących z Sodexo, które mogą zaprosić do Sodexo Friends swoich pracowników, partnerów biznesowych, klientów oraz siły sprzedaży, a także ich rodziny czy znajomych. To doskonałe narzędzie dla firm, które chcą profilować ofertę rabatową i dostosować ją do indywidualnych potrzeb w tym: mają możliwość dodania do serwisu produktów własnych w promocyjnej cenie, wykluczenia ofert konkurentów lub zgłoszenia promocji na życzenie do konkretnej sieci.
Sodexo Friends to propozycja dla firm, które chcą zaproponować swoim pracownikom benefit bez dodatkowych kosztów i zaangażowania działu HR. Pracodawca otrzymuje nie tylko gotowe rozwiązanie w postaci dostępu do serwisu, ale też spersonalizowaną komunikację zapraszającą obdarowanych do skorzystania z wyselekcjonowanych promocji oraz ofert przygotowanych specjalnie dla nich.
 
Dostęp do Sodexo Friends zwiększa wartość nagród przyznawanych w programach lojalnościowych czy innych akcjach wsparcia sprzedaży. To nowoczesna i bezobsługowa nagroda dodatkowa, która daje też możliwość dodania do serwisu produktów własnych w promocyjnej cenie, wykluczenia ofert konkurencji, tworzenia promocji na życzenie czy weryfikacji efektów.
 
Aby uzyskać dostęp do ofert specjalnych, wystarczy wejść na stronę www.sodexofriends.pl i skorzystać z wybranej promocji. Ich liczba i forma różni się w zależności od poziomu dostępu do serwisu.
 
Joanna Hamdan 11810 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.