Mohito i Pepco najemcami Atrium Reduta

28 listopada w warszawskim centrum handlowym ruszy nowy salon marki Mohito, a w grudniu - Pepco.

Mohito otworzy się na parterze centrum, tuż przy wejściu od Alei Jerozolimskich. Nowy lokal dopełni ofertę modową sieci LPP dostępną w Atrium Reduta. Na powierzchni 640 mkw. klientki znajdą ubrania, obuwie i dodatki.

Kolejną nowością w ofercie handlowej Atrium Reduta będzie Pepco. Sklep o powierzchni 546 mkw. będzie zlokalizowany na poziomie +1. Jego oficjalne otwarcie planowane jest na 10 grudnia.

- Od dłuższego czasu intensywnie pracujemy nad portfolio Atrium Reduta. Włączenie Mohito i Pepco do grona naszych najemców jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany na warszawskiej Ochocie oraz potrzeby klientów poszukujących kompleksowej oferty w jednym centrum handlowym - mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Reduta.

Ponadto w grudniu propozycję rozrywkową galerii wzbogaci zupełnie nowy typ najemcy - Muzeum Szczęścia i Iluzji - Be Happy Museum.

- Przyszły rok także przyniesie nowości - dodaje Mariola Chmielewska.

Centrum handlowe Atrium Reduta położone jest przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Na powierzchni prawie 50 tys. mkw. znajduje się ponad 100 sklepów, hipermarket sieci Carrefour oraz takie punkty usługowe jak: pralnia, apteka, punkt dorabiania kluczy i naprawy obuwia czy myjnia samochodowa. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in. takie marki, jak: CCC, Diverse, Duka, Empik, Fissman, H&M, Hebe, Komputronik, Orsay, Reserved, Rossmann, RTV Euro AGD, Sephora, Sinsay, Swiss, Świat Książki, Tchibo, Unisono, Venezia, x-kom.

W obiekcie znajduje się również kino Cinema 3D oraz klub fitness sieci CityFit - obecnie nieczynne.

Joanna Hamdan 11833 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.