Henkel Polska. Tabletki do zmywarki Somat Gold

Z nową formułą.

Nowa formuła o lepszej rozpuszczalności gwarantuje jeszcze szybsze i jeszcze efektywniejsze działanie, nawet w krótkich cyklach i niskich temperaturach mycia.

W usuwaniu najcięższych zabrudzeń pomaga również jeszcze lepiej dobrany środek powierzchniowo czynny zastosowany w tabletkach Somat Gold. Już jedna tabletka wystarczy, by usunąć przypalenia, czy plamy z kawy i herbaty. Tabletki Somat Gold nadają się również do walki z pozostałościami jedzenia oraz zaschniętymi resztkami, są skuteczne bez wcześniejszego namaczania. Nie tylko czyszczą naczynia, ale też zapobiegają zaciekom. Dzięki odpowiednim składnikom są też niezawodne w walce z nieprzyjemnymi zapachami.

Tabletki Somat Gold w nowej formule jeszcze szybciej się rozpuszczają i działają natychmiastowo, nawet w krótkich cyklach oraz niskich temperaturach – są skutecznie już w 45°C. Mogą być bezpiecznie używane do wszystkich naczyń przeznaczonych do mycia w zmywarkach: talerzy, szklanek, kubków, butelek, sztućców, garnków i patelni.

Dodatkowo zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej oraz ochronę zdobień na naczyniach. Troszczą się również o samą zmywarkę, zapobiegając osadzaniu się kamienia. Są wygodne w użyciu – zapakowane w biodegradowalną folię wodorozpuszczalną nie wymagają rozpakowywania, wystarczy zaaplikować jedną do dozownika w zmywarce.

Tabletki są dostępne w kilku wariantach.

Joanna Hamdan 11810 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.