Dreame T20 - odkurzacz z przyszłości

Wyjątkowo cichy, bezprzewodowy i sam dopasowuje tryb pracy do różnych powierzchni.

Dreame T20 posiada filtr 0,3 mikrona, więc usuwa nawet roztocza. Ma wymienny akumulator, a także specjalny wałek, w który nie zaplączą się włosy czy sierść. 

W dniach 23-27 listopada odkurzacz jest dostępny ponad 530 zł taniej! Szczegóły tu: https://bit.ly/3pT3FB5

Urządzenie jest lekkie (waży jedynie 1,67 kg) i wyposażone w akumulator o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu na jednym ładowaniu możemy sprzątać nieprzerwanie przez ponad godzinę. Odkurzacz posiada bezszczotkowy silnik o mocy 450 W i wymienną baterię, więc jeśli dokupimy zapasowy akumulator, możemy nawet dwukrotnie wydłużyć czas jego pracy.

Dreame T20 ma 5-stopniowy system filtracji, który wychwytuje ponad 99% cząstek o wielkości do 0,3 mikrona. Kurz nie przedostaje się z powrotem do domu, a także nie zapycha samego filtra.

Odkurzacz dostosowuje moc ssania do różnych rodzajów powierzchni. Specjalny kształt wałka zapobiega plątaniu się włosów, co znacznie ułatwia sprzątanie. Odkurzacz wyposażony jest również w specjalistyczną szczotkę do usuwania roztoczy, dzięki czemu idealnie nadaje się do czyszczenia tkanin, poduszek i kołder, usuwając nawet najbardziej uporczywy brud.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.