Danone. Danio Prosty Skład

Prosto z Polski.

Danio Prosty Skład to połączenie puszystego twarożku, kremowej śmietanki i cukru dla smaku. W jego recepturze nie ma konserwantów czy barwników.
 
To zasługa starannie dobranych składników,  które pochodzą z Polski, a sam serek powstaje w śląskiej fabryce zlokalizowanej w Bieruniu.
 
Pochodzenie mleka do produkcji twarożku, śmietanki, a także cukru oraz fakt, że cały proces produkcji odbywa się w Polsce, sprawia, że Danio Prosty Skład spełnia wymogi dla oznakowania “Produkt polski”.
 
Danio Prosty Skład pierwszy raz pojawiło się w sklepach w drugiej połowie września 2020 roku. W sprzedaży dostępne są nie tylko pojedyncze kubeczki, ale także czteropaki.
 
Joanna Hamdan 11789 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.